Здравейте Д-р Николов - Форум
Неделя, 04.12.2016, 04:56
Добре дошли Гост | RSS

[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 1 от 11
Форум » ONLINE КОНСУЛТАЦИЯ от Д-р Николов и Д-р Атанасов » ОНЛАЙН КОНСУЛТАЦИЯ » Здравейте Д-р Николов (Въпрос за Хашимото -Диана Николова)
Здравейте Д-р Николов
dancenationДата: Четвъртък, 15.03.2012, 18:32 | Съобщение # 1
Частен
Група: Администратори
Съобщения: 4
Статус: Offline
Здравейте Д-р Николов,
Живея в чужбина и скоро дом. лекар набързо при следните показатели: TSH 21 , T4 - 9 ми постави диагноза болест на Хашимото. Смятам да отида на специалист за уточняване на диагнозата, но по всички признаци грешка в нея няма. Ужасно изморена съм, паметта ми изневерява, не мога да спя. От 5 години TSH ми е леко завишен и бях подготвена, че един ден ще ми се случи. Искам да знам как мога да проведа при вас лечение при условие,че трябва да пътувам от чужбина. Можете ли да ми помогнете?
Поздрави,
Диана Николова

EDIT:Преместена тема.Диана ,моля задавайте въпросите си в тази тема .Поздрави

Съобщение редактирано от dancenation - Четвъртък, 15.03.2012, 18:38

NikolovДата: Вторник, 27.03.2012, 09:42 | Съобщение # 2
Частен
Група: Потребители
Съобщения: 4
Статус: Offline
Здравейте,
на базата на хормоналните изследвания не може да се каже, че става въпрос за Хашимото. Тряба да ви прегледат на ехограф и да си пуснете антитела - ТАТ и МАТ (Anti TG и Anti TPO) Освен това трябва да има и някои симптоми типични за хашимотото. Ако е в начален стадии не съм сигурен дали всеки ендокринолог може да го разпознае. За да дойдете при нас трябва да се обадите на тел за да запишете час или на мейла ми - to28ny@yahoo.com
Поздрави !

д-р биоинж. A.Николов

Форум » ONLINE КОНСУЛТАЦИЯ от Д-р Николов и Д-р Атанасов » ОНЛАЙН КОНСУЛТАЦИЯ » Здравейте Д-р Николов (Въпрос за Хашимото -Диана Николова)
Страница 1 от 11
Търси: