тиреотоксикоза с дифузна гуша - Форум
Неделя, 04.12.2016, 04:53
Добре дошли Гост | RSS

[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 1 от 11
Форум » ONLINE КОНСУЛТАЦИЯ от Д-р Николов и Д-р Атанасов » ОНЛАЙН КОНСУЛТАЦИЯ » тиреотоксикоза с дифузна гуша (моля за помощ малко внимание и някои разяснения)
тиреотоксикоза с дифузна гуша
tseДата: Неделя, 11.08.2013, 19:54 | Съобщение # 1
Частен
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Offline
Добър ден..Надявам се че въпросите ми няма да Ви отегчат.Преди 2 години след доста сериозен за мен поне дискомфорт и посещение при ендокринолог ми поставина диагноза Тиреоидит на Хашимото.Последва лечение с метизол около половин година впоследствие лекаря довави Л-тироксин 50мг.поради някои лични неудовства свързани с пътуване и финанси смених лекаря и продължих лечението в Свиленград.Диагнозата стана Тиреотоксикоза с дифузна гушалПовече от година на прегледи и изследвания по изискване на лекарката отново с метизол накрая добави Л-тироксин.До месец май тази година когато на лекарката и предстоеше да престане да посещава поликлиниката в Свиленград и ми препоръча операция.Изключително съм против.Потърсих второ мнение в Хасково.Понастоящем посещавам лекар там.Посъветва ме да пробвам още веднъж с лекарства и ако не се овладее следвала операция..Не пих лекарства от средата на май до средата на юни когато на изследванията показа ТСХ и ФТ4 в нормите и казаха РЕМИСИЯ.Не рих лекарства още месец и сега в края на юли резултатите ми рак не са в нормата и вземам отново метизол 2сутрин 1 на обяд.Искам всячески да избегна операция какво точно представлява Импулсната терапия колко време протича и как точно лечението и къде и при кого мога да го провеждам евентуално.доколко може да повлияе заболяването ми как и колко се заплаща

Форум » ONLINE КОНСУЛТАЦИЯ от Д-р Николов и Д-р Атанасов » ОНЛАЙН КОНСУЛТАЦИЯ » тиреотоксикоза с дифузна гуша (моля за помощ малко внимание и някои разяснения)
Страница 1 от 11
Търси: