Паратхормон - Форум
Петък, 25.04.2014, 02:13
Добре дошли Гост | RSS

[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 1 от 11
Форум » ONLINE КОНСУЛТАЦИЯ от Д-р Николов и Д-р Атанасов » ОНЛАЙН КОНСУЛТАЦИЯ » Паратхормон
Паратхормон
pepi_1263Дата: Четвъртък, 12.07.2012, 20:34 | Съобщение # 1
Частен
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Offline
Здравейте, Д-р Николов и Д-р Атанасов.През 2011 г март месец бях оперирана - аденом на паратхормона.Диагнозата е АДЕНОМА СИНИТРИ ГЛ.ПАРАТИРЕОРИДЕЕ.Преди 10тина дни си изследвах калция-2.6.ТСХ И ТФ4 са в норма.Таблетките които взимам са Метинол х1 на ден.След това ендрокренолога ми пусна и паратхормон-100.4,след това ми пусна и витамин Д - 11.6 .Изписа ми Алфа Д3 х1 на ден.
След операцията миналата година получих някакъв стрес и депресия.Лекарствата които вземам и до сега са Ципралекс 10 х1 на ден,Бетасерк х1 на ден.За сърцебиенето - Конкор 5мг х1/2 сутрин и за холестерола Росукард 20мг х1 вечер.
Косата ми пада от много години сега съм на 48,очите ми са почти винаги подути.Вече съм в менопауза постоянно ми е горещо,става ми зле.Освен това и доста напълнях.От дълги години се боря със страховете от затворени помещения и от това да пътувам на далече сама.Мислите ли,че вашата терапия би ми помогнала.
Поздрави Пепи!

Форум » ONLINE КОНСУЛТАЦИЯ от Д-р Николов и Д-р Атанасов » ОНЛАЙН КОНСУЛТАЦИЯ » Паратхормон
Страница 1 от 11
Търси: